SCPH73B-270
BelBel
SCPH73B-270 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SCPH73B-270
Fabrikatzaileak / Marka: Bel
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 27UH 1.3A 210 MOHM SMD
Fitxak: SCPH73B-270.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
SCPH73B-270ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SCPH73B-270 fabrikatzailea Bel
deskribapena FIXED IND 27UH 1.3A 210 MOHM SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 324645 pcs Datuen fitxa SCPH73B-270.pdf
Mota - tolerantzia ±20%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.295" L x 0.295" W (7.50mm x 7.50mm)
estali Shielded Series SCPH73B
balorazio - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Nonstandard
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materiala - Core -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Indukzio maiztasuna - Test 1kHz
induktantzia 27µH Altuera - Eserita (Max) 0.150" (3.80mm)
Frekuentzia - Self Resonant - Deskribapen zehatza 27µH Shielded Inductor 1.3A 210 mOhm Max Nonstandard
DC Erresistentzia (DCR) 210 mOhm Max Uneko balorazioa 1.3A
Uneko - Saturazioa 880mA