SCMS5D14-471
BelBel
Bel
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SCMS5D14-471
Fabrikatzaileak / Marka: Bel
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 470UH 160MA 13 OHM SMD
Fitxak: SCMS5D14-471.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2000 pcs
  • Mezua
SCMS5D14-471ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SCMS5D14-471 fabrikatzailea Bel
deskribapena FIXED IND 470UH 160MA 13 OHM SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 235660 pcs Datuen fitxa SCMS5D14-471.pdf
Mota - tolerantzia ±20%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.205" L x 0.205" W (5.20mm x 5.20mm)
estali Shielded Series SCMS5D14
balorazio - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Nonstandard
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materiala - Core -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Indukzio maiztasuna - Test 100kHz
induktantzia 470µH Altuera - Eserita (Max) 0.059" (1.50mm)
Frekuentzia - Self Resonant - Deskribapen zehatza 470µH Shielded Inductor 160mA 13 Ohm Max Nonstandard
DC Erresistentzia (DCR) 13 Ohm Max Uneko balorazioa 160mA
Uneko - Saturazioa 170mA