SCMS5D12-821
BelBel
Bel
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SCMS5D12-821
Fabrikatzaileak / Marka: Bel
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 820UH 120MA 17.76 OHM
Fitxak: SCMS5D12-821.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
4000 pcs
  • Mezua
SCMS5D12-821ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SCMS5D12-821 fabrikatzailea Bel
deskribapena FIXED IND 820UH 120MA 17.76 OHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 349288 pcs Datuen fitxa SCMS5D12-821.pdf
Mota - tolerantzia ±20%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.205" L x 0.205" W (5.20mm x 5.20mm)
estali Shielded Series SCMS5D12
balorazio - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Nonstandard
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materiala - Core -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Indukzio maiztasuna - Test 100kHz
induktantzia 820µH Altuera - Eserita (Max) 0.049" (1.25mm)
Frekuentzia - Self Resonant - Deskribapen zehatza 820µH Shielded Inductor 120mA 17.76 Ohm Max Nonstandard
DC Erresistentzia (DCR) 17.76 Ohm Max Uneko balorazioa 120mA
Uneko - Saturazioa 75mA