SCMD4D12C-3R3
BelBel
SCMD4D12C-3R3 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SCMD4D12C-3R3
Fabrikatzaileak / Marka: Bel
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 3.3UH 1.38A 200 MOHM
Fitxak: SCMD4D12C-3R3.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
4000 pcs
  • Mezua
SCMD4D12C-3R3ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SCMD4D12C-3R3 fabrikatzailea Bel
deskribapena FIXED IND 3.3UH 1.38A 200 MOHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 178204 pcs Datuen fitxa SCMD4D12C-3R3.pdf
Mota - tolerantzia ±20%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.252" L x 0.197" W (6.40mm x 5.00mm)
estali Shielded Series SCMD4D12C
balorazio - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Nonstandard
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materiala - Core -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Indukzio maiztasuna - Test 100kHz
induktantzia 3.3µH Altuera - Eserita (Max) 0.057" (1.45mm)
Frekuentzia - Self Resonant - Deskribapen zehatza 3.3µH Shielded Inductor 1.38A 200 mOhm Max Nonstandard
DC Erresistentzia (DCR) 200 mOhm Max Uneko balorazioa 1.38A
Uneko - Saturazioa 1.55A
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
SCMMINSERT-FW
SCMMINSERT-FW
fabrikatzaileak: HellermannTyton
deskribapena: SC MULTIMODE FIBER INSERT, BEIGE
Stockean: 7280 pcs
Deskarga: SCMMINSERT-FW.pdf
RFQ
SCMD4D12-6R8
SCMD4D12-6R8
fabrikatzaileak: Bel
deskribapena: FIXED IND 6.8UH 1A 350 MOHM SMD
Stockean: 184722 pcs
Deskarga: SCMD4D12-6R8.pdf
RFQ
SCMD4D12C-330
SCMD4D12C-330
fabrikatzaileak: Bel
deskribapena: FIXED IND 33UH 400MA 1.4 OHM SMD