SCMD4D12-220
BelBel
SCMD4D12-220 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SCMD4D12-220
Fabrikatzaileak / Marka: Bel
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 22UH 500MA 1.1 OHM SMD
Fitxak: SCMD4D12-220.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
4000 pcs
  • Mezua
SCMD4D12-220ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SCMD4D12-220 fabrikatzailea Bel
deskribapena FIXED IND 22UH 500MA 1.1 OHM SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 221939 pcs Datuen fitxa SCMD4D12-220.pdf
Mota - tolerantzia ±20%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.252" L x 0.197" W (6.40mm x 5.00mm)
estali Unshielded Series SCMD4D12
balorazio - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Nonstandard
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materiala - Core -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Indukzio maiztasuna - Test 100kHz
induktantzia 22µH Altuera - Eserita (Max) 0.057" (1.45mm)
Frekuentzia - Self Resonant - Deskribapen zehatza 22µH Unshielded Inductor 500mA 1.1 Ohm Max Nonstandard
DC Erresistentzia (DCR) 1.1 Ohm Max Uneko balorazioa 500mA
Uneko - Saturazioa 670mA