SCIHP1350-5R6M
BelBel
SCIHP1350-5R6M Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SCIHP1350-5R6M
Fabrikatzaileak / Marka: Bel
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 5.6UH 10.5A 17.6 MOHM
Fitxak: SCIHP1350-5R6M.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
  • Mezua
SCIHP1350-5R6Mren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SCIHP1350-5R6M fabrikatzailea Bel
deskribapena FIXED IND 5.6UH 10.5A 17.6 MOHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 131001 pcs Datuen fitxa SCIHP1350-5R6M.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±20%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.543" L x 0.508" W (13.80mm x 12.90mm)
estali Shielded Series SCIHP1350
balorazio - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Nonstandard
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materiala - Core -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Indukzio maiztasuna - Test 200kHz
induktantzia 5.6µH Altuera - Eserita (Max) 0.197" (5.00mm)
Frekuentzia - Self Resonant - Deskribapen zehatza 5.6µH Shielded Wirewound Inductor 10.5A 17.6 mOhm Max Nonstandard
DC Erresistentzia (DCR) 17.6 mOhm Max Uneko balorazioa 10.5A
Uneko - Saturazioa 19A