SCIHP0735-R68M
BelBel
SCIHP0735-R68M Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SCIHP0735-R68M
Fabrikatzaileak / Marka: Bel
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 680NH 15.5A 5.5 MOHM
Fitxak: SCIHP0735-R68M.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
SCIHP0735-R68Mren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SCIHP0735-R68M fabrikatzailea Bel
deskribapena FIXED IND 680NH 15.5A 5.5 MOHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 309633 pcs Datuen fitxa SCIHP0735-R68M.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±20%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.287" L x 0.268" W (7.30mm x 6.80mm)
estali Shielded Series SCIHP0735
balorazio - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Nonstandard
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materiala - Core -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Indukzio maiztasuna - Test 200kHz
induktantzia 680nH Altuera - Eserita (Max) 0.138" (3.50mm)
Frekuentzia - Self Resonant - Deskribapen zehatza 680nH Shielded Wirewound Inductor 15.5A 5.5 mOhm Max Nonstandard
DC Erresistentzia (DCR) 5.5 mOhm Max Uneko balorazioa 15.5A
Uneko - Saturazioa 23A