SCIHP0530-R68
BelBel
SCIHP0530-R68 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SCIHP0530-R68
Fabrikatzaileak / Marka: Bel
Produktuaren Deskribapena IND SMD 0.68UH 14.0A 200KHZ
Fitxak: SCIHP0530-R68.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2000 pcs
  • Mezua
SCIHP0530-R68ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SCIHP0530-R68 fabrikatzailea Bel
deskribapena IND SMD 0.68UH 14.0A 200KHZ Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 156818 pcs Datuen fitxa SCIHP0530-R68.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±20%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.205" L x 0.193" W (5.20mm x 4.90mm)
estali Unshielded Series SCIHP0530
balorazio - Q @ Freq -
Pakete / kasua Nonstandard Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 200kHz induktantzia 680nH
Altuera - Eserita (Max) 0.118" (3.00mm) Frekuentzia - Self Resonant -
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza 680nH Unshielded Wirewound Inductor 8.5A Nonstandard
DC Erresistentzia (DCR) - Uneko balorazioa 8.5A
Uneko - Saturazioa 14A