SCIH1040HC-R30M
BelBel
SCIH1040HC-R30M Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SCIH1040HC-R30M
Fabrikatzaileak / Marka: Bel
Produktuaren Deskribapena IND SMD 0.30UH 50A 200KHZ
Fitxak: SCIH1040HC-R30M.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
800 pcs
  • Mezua
SCIH1040HC-R30Mren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SCIH1040HC-R30M fabrikatzailea Bel
deskribapena IND SMD 0.30UH 50A 200KHZ Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 200816 pcs Datuen fitxa SCIH1040HC-R30M.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±20%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.453" L x 0.402" W (11.50mm x 10.20mm)
estali Shielded Series SCIH1040HC
balorazio - Q @ Freq -
Pakete / kasua Nonstandard Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 200kHz induktantzia 300nH
Altuera - Eserita (Max) 0.157" (4.00mm) Frekuentzia - Self Resonant -
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza 300nH Shielded Wirewound Inductor 31A 1.2 mOhm Max Nonstandard
DC Erresistentzia (DCR) 1.2 mOhm Max Uneko balorazioa 31A
Uneko - Saturazioa 50A