SCH74-470
BelBel
SCH74-470 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SCH74-470
Fabrikatzaileak / Marka: Bel
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 47UH 1.55A 230 MOHM
Fitxak: SCH74-470.pdf
  • Mezua
SCH74-470ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SCH74-470 fabrikatzailea Bel
deskribapena FIXED IND 47UH 1.55A 230 MOHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 264815 pcs Datuen fitxa SCH74-470.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±10%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.315" L x 0.287" W (8.00mm x 7.30mm)
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materiala - Core -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Indukzio maiztasuna - Test 1kHz
induktantzia 47µH Altuera - Eserita (Max) 0.205" (5.20mm)
Frekuentzia - Self Resonant - Deskribapen zehatza 47µH Unshielded Wirewound Inductor 1.55A 230 mOhm Max Nonstandard
DC Erresistentzia (DCR) 230 mOhm Max Uneko balorazioa 1.55A
Uneko - Saturazioa 1.2A