SCH74-220
BelBel
SCH74-220 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SCH74-220
Fabrikatzaileak / Marka: Bel
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 22UH 2.2A 130 MOHM SMD
Fitxak: SCH74-220.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
SCH74-220ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SCH74-220 fabrikatzailea Bel
deskribapena FIXED IND 22UH 2.2A 130 MOHM SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 281857 pcs Datuen fitxa SCH74-220.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±15%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.315" L x 0.287" W (8.00mm x 7.30mm)
estali Unshielded Series SCH74
balorazio - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Nonstandard
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materiala - Core -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Indukzio maiztasuna - Test 1kHz
induktantzia 22µH Altuera - Eserita (Max) 0.205" (5.20mm)
Frekuentzia - Self Resonant - Deskribapen zehatza 22µH Unshielded Wirewound Inductor 2.2A 130 mOhm Max Nonstandard
DC Erresistentzia (DCR) 130 mOhm Max Uneko balorazioa 2.2A
Uneko - Saturazioa 1.7A