SCH53-470
BelBel
SCH53-470 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SCH53-470
Fabrikatzaileak / Marka: Bel
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 47UH 700MA 770 MOHM
Fitxak: SCH53-470.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2000 pcs
  • Mezua
SCH53-470ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SCH53-470 fabrikatzailea Bel
deskribapena FIXED IND 47UH 700MA 770 MOHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 323584 pcs Datuen fitxa SCH53-470.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±20%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.236" L x 0.213" W (6.00mm x 5.40mm)
estali Unshielded Series SCH53
balorazio - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Nonstandard
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materiala - Core -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Indukzio maiztasuna - Test 1kHz
induktantzia 47µH Altuera - Eserita (Max) 0.126" (3.20mm)
Frekuentzia - Self Resonant - Deskribapen zehatza 47µH Unshielded Wirewound Inductor 700mA 770 mOhm Max Nonstandard
DC Erresistentzia (DCR) 770 mOhm Max Uneko balorazioa 700mA
Uneko - Saturazioa 530mA