SCEP105L-8R8
BelBel
Bel
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SCEP105L-8R8
Fabrikatzaileak / Marka: Bel
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 8.8UH 7A 23.8 MOHM SMD
Fitxak: SCEP105L-8R8.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
  • Mezua
SCEP105L-8R8ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SCEP105L-8R8 fabrikatzailea Bel
deskribapena FIXED IND 8.8UH 7A 23.8 MOHM SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 116478 pcs Datuen fitxa SCEP105L-8R8.pdf
Mota - tolerantzia ±20%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.409" L x 0.409" W (10.40mm x 10.40mm)
estali Shielded Series SCEP105L
balorazio - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Nonstandard
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materiala - Core -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Indukzio maiztasuna - Test 100kHz
induktantzia 8.8µH Altuera - Eserita (Max) 0.220" (5.60mm)
Frekuentzia - Self Resonant - Deskribapen zehatza 8.8µH Shielded Inductor 7A 23.8 mOhm Max Nonstandard
DC Erresistentzia (DCR) 23.8 mOhm Max Uneko balorazioa 7A
Uneko - Saturazioa 4.5A