SCC5D23-390
BelBel
SCC5D23-390 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SCC5D23-390
Fabrikatzaileak / Marka: Bel
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 39UH 800MA 438 MOHM
Fitxak: SCC5D23-390.pdf
  • Mezua
SCC5D23-390ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SCC5D23-390 fabrikatzailea Bel
deskribapena FIXED IND 39UH 800MA 438 MOHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5771 pcs Datuen fitxa SCC5D23-390.pdf
Mota - tolerantzia ±20%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.236" L x 0.236" W (6.00mm x 6.00mm)
estali Shielded Series SCC5D23
balorazio - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Nonstandard
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materiala - Core -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Indukzio maiztasuna - Test 100kHz
induktantzia 39µH Altuera - Eserita (Max) 0.098" (2.50mm)
Frekuentzia - Self Resonant - Deskribapen zehatza 39µH Shielded Inductor 800mA 438 mOhm Max Nonstandard
DC Erresistentzia (DCR) 438 mOhm Max Uneko balorazioa 800mA
Uneko - Saturazioa 540mA