SCB75C-470
BelBel
SCB75C-470 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SCB75C-470
Fabrikatzaileak / Marka: Bel
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 47UH 1.27A 230 MOHM
Fitxak: SCB75C-470.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
SCB75C-470ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SCB75C-470 fabrikatzailea Bel
deskribapena FIXED IND 47UH 1.27A 230 MOHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 240372 pcs Datuen fitxa SCB75C-470.pdf
Mota - tolerantzia ±20%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.291" L x 0.291" W (7.40mm x 7.40mm)
estali Shielded Series SCB75C
balorazio - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Nonstandard
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materiala - Core -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Indukzio maiztasuna - Test 1kHz
induktantzia 47µH Altuera - Eserita (Max) 0.217" (5.50mm)
Frekuentzia - Self Resonant - Deskribapen zehatza 47µH Shielded Inductor 1.27A 230 mOhm Max Nonstandard
DC Erresistentzia (DCR) 230 mOhm Max Uneko balorazioa 1.27A
Uneko - Saturazioa 760mA