SCB75C-1R5
BelBel
SCB75C-1R5 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SCB75C-1R5
Fabrikatzaileak / Marka: Bel
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 1.5UH 6.3A 27 MOHM SMD
Fitxak: SCB75C-1R5.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
SCB75C-1R5ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SCB75C-1R5 fabrikatzailea Bel
deskribapena FIXED IND 1.5UH 6.3A 27 MOHM SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 260761 pcs Datuen fitxa SCB75C-1R5.pdf
Mota - tolerantzia ±30%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.291" L x 0.291" W (7.40mm x 7.40mm)
estali Shielded Series SCB75C
balorazio - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Nonstandard
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materiala - Core -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Indukzio maiztasuna - Test 1kHz
induktantzia 1.5µH Altuera - Eserita (Max) 0.217" (5.50mm)
Frekuentzia - Self Resonant - Deskribapen zehatza 1.5µH Shielded Inductor 6.3A 27 mOhm Max Nonstandard
DC Erresistentzia (DCR) 27 mOhm Max Uneko balorazioa 6.3A
Uneko - Saturazioa 2.61A