SCB73C-6R8
BelBel
SCB73C-6R8 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SCB73C-6R8
Fabrikatzaileak / Marka: Bel
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 6.8UH 3.15A 55 MOHM
Fitxak: SCB73C-6R8.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
SCB73C-6R8ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SCB73C-6R8 fabrikatzailea Bel
deskribapena FIXED IND 6.8UH 3.15A 55 MOHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 228553 pcs Datuen fitxa SCB73C-6R8.pdf
Mota - tolerantzia ±30%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.291" L x 0.291" W (7.40mm x 7.40mm)
estali Shielded Series SCB73C
balorazio - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Nonstandard
Beste izenak 595-1397-2
SCB73C-6R8M
SCB73C6R8
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 1kHz induktantzia 6.8µH
Altuera - Eserita (Max) 0.138" (3.50mm) Frekuentzia - Self Resonant -
Deskribapen zehatza 6.8µH Shielded Inductor 3.15A 55 mOhm Max Nonstandard DC Erresistentzia (DCR) 55 mOhm Max
Uneko balorazioa 3.15A Uneko - Saturazioa 1.76A