SCB63C-270
BelBel
SCB63C-270 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SCB63C-270
Fabrikatzaileak / Marka: Bel
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 27UH 1.17A 214 MOHM
Fitxak: SCB63C-270.pdf
  • Mezua
SCB63C-270ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SCB63C-270 fabrikatzailea Bel
deskribapena FIXED IND 27UH 1.17A 214 MOHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5742 pcs Datuen fitxa SCB63C-270.pdf
Mota - tolerantzia ±20%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.244" L x 0.244" W (6.20mm x 6.20mm)
estali Shielded Series SCB63C
balorazio - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Nonstandard
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materiala - Core -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Indukzio maiztasuna - Test 1kHz
induktantzia 27µH Altuera - Eserita (Max) 0.118" (3.00mm)
Frekuentzia - Self Resonant - Deskribapen zehatza 27µH Shielded Inductor 1.17A 214 mOhm Max Nonstandard
DC Erresistentzia (DCR) 214 mOhm Max Uneko balorazioa 1.17A
Uneko - Saturazioa 440mA