SC75B-120
BelBel
SC75B-120 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SC75B-120
Fabrikatzaileak / Marka: Bel
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 12UH 3A 80 MOHM SMD
Fitxak: SC75B-120.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
SC75B-120ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SC75B-120 fabrikatzailea Bel
deskribapena FIXED IND 12UH 3A 80 MOHM SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 134464 pcs Datuen fitxa SC75B-120.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±20%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.319" L x 0.287" W (8.10mm x 7.30mm)
estali Unshielded Series SC75B
balorazio - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Nonstandard
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materiala - Core -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Indukzio maiztasuna - Test 2.52MHz
induktantzia 12µH Altuera - Eserita (Max) 0.217" (5.50mm)
Frekuentzia - Self Resonant - Deskribapen zehatza 12µH Unshielded Wirewound Inductor 3A 80 mOhm Max Nonstandard
DC Erresistentzia (DCR) 80 mOhm Max Uneko balorazioa 3A
Uneko - Saturazioa 2A
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
SC75B-100
SC75B-100
fabrikatzaileak: Bel
deskribapena: FIXED IND 10UH 3.2A 70 MOHM SMD
Stockean: 135680 pcs
Deskarga: SC75B-100.pdf
RFQ
SC75-820
SC75-820
fabrikatzaileak: Bel
deskribapena: FIXED IND 82UH 1.03A 370 MOHM
Stockean: 391279 pcs
Deskarga: SC75-820.pdf
RFQ
SC75B-150
SC75B-150
deskribapena: FIXED IND 15UH 2.75A 90 MOHM SMD
Deskarga: SC75B-150.pdf
SC75B-220
SC75B-220
deskribapena: FIXED IND 22UH 2.1A 110 MOHM SMD
Deskarga: SC75B-220.pdf
SC75B-121
SC75B-121
deskribapena: FIXED IND 120UH 860MA 470 MOHM
Deskarga: SC75B-121.pdf
SC75B-180
SC75B-180
deskribapena: FIXED IND 18UH 2.4A 100 MOHM SMD
Deskarga: SC75B-180.pdf
SC75B-101
SC75B-101
deskribapena: FIXED IND 100UH 900MA 430 MOHM
Deskarga: SC75B-101.pdf
SC75B-151
SC75B-151
deskribapena: FIXED IND 150UH 800MA 640 MOHM
Deskarga: SC75B-151.pdf
deskribapena: FIXED IND 470UH 460MA 1.96 OHM
Deskarga: SC75-471.pdf
deskribapena: FIXED IND 68UH 1.12A 280 MOHM
deskribapena: FIXED IND 56UH 1.3A 240 MOHM SMD
SC75B-181
SC75B-181
deskribapena: FIXED IND 180UH 760MA 710 MOHM