SC62LCB-270
BelBel
SC62LCB-270 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SC62LCB-270
Fabrikatzaileak / Marka: Bel
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 27UH 890MA 344 MOHM
Fitxak: SC62LCB-270.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2000 pcs
  • Mezua
SC62LCB-270ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SC62LCB-270 fabrikatzailea Bel
deskribapena FIXED IND 27UH 890MA 344 MOHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 252377 pcs Datuen fitxa SC62LCB-270.pdf
Mota - tolerantzia ±20%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.248" L x 0.244" W (6.30mm x 6.20mm)
estali Shielded Series SC62LCB
balorazio - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Nonstandard
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materiala - Core -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Indukzio maiztasuna - Test 100kHz
induktantzia 27µH Altuera - Eserita (Max) 0.079" (2.00mm)
Frekuentzia - Self Resonant - Deskribapen zehatza 27µH Shielded Inductor 890mA 344 mOhm Max Nonstandard
DC Erresistentzia (DCR) 344 mOhm Max Uneko balorazioa 890mA
Uneko - Saturazioa 650mA
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
SC62LCB-330
SC62LCB-330
fabrikatzaileak: Bel
deskribapena: FIXED IND 33UH 800MA 460 MOHM
Stockean: 230276 pcs
Deskarga: SC62LCB-330.pdf
RFQ
SC62LCB-180
SC62LCB-180
fabrikatzaileak: Bel
deskribapena: FIXED IND 18UH 1.11A 230 MOHM
Stockean: 225128 pcs
Deskarga: SC62LCB-180.pdf
RFQ
SC62LCB-3R3
SC62LCB-3R3
deskribapena: FIXED IND 3.3UH 2.84A 49 MOHM
Deskarga: SC62LCB-3R3.pdf
SC62LCB-2R0
SC62LCB-2R0
deskribapena: FIXED IND 2UH 3.33A 30 MOHM SMD
Deskarga: SC62LCB-2R0.pdf
SC62LCB-1R0
SC62LCB-1R0
deskribapena: FIXED IND 1UH 3.7A 20 MOHM SMD
Deskarga: SC62LCB-1R0.pdf
SC62LCB-220
SC62LCB-220
deskribapena: FIXED IND 22UH 990MA 264 MOHM
Deskarga: SC62LCB-220.pdf
SC62LCB-150
SC62LCB-150
deskribapena: FIXED IND 15UH 1.24A 195 MOHM
Deskarga: SC62LCB-150.pdf
SC62LCB-4R7
SC62LCB-4R7
deskribapena: FIXED IND 4.7UH 2.2A 69 MOHM SMD
Deskarga: SC62LCB-4R7.pdf
SC62LCB-390
SC62LCB-390
deskribapena: FIXED IND 39UH 720MA 585 MOHM
Deskarga: SC62LCB-390.pdf
SC62LCB-470
SC62LCB-470
deskribapena: FIXED IND 47UH 680MA 650 MOHM
Deskarga: SC62LCB-470.pdf
SC62LCB-120
SC62LCB-120
deskribapena: FIXED IND 12UH 1.33A 160 MOHM
Deskarga: SC62LCB-120.pdf
SC62LCB-1R5
SC62LCB-1R5
deskribapena: FIXED IND 1.5UH 3.33A 24 MOHM