SC53FU-6R8
BelBel
SC53FU-6R8 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SC53FU-6R8
Fabrikatzaileak / Marka: Bel
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 6.8UH 1.6A 104 MOHM
Fitxak: SC53FU-6R8.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2000 pcs
  • Mezua
SC53FU-6R8ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SC53FU-6R8 fabrikatzailea Bel
deskribapena FIXED IND 6.8UH 1.6A 104 MOHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 254899 pcs Datuen fitxa SC53FU-6R8.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±30%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.205" L x 0.205" W (5.20mm x 5.20mm)
estali Unshielded Series SC53FU
balorazio - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Nonstandard
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materiala - Core -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Indukzio maiztasuna - Test 100kHz
induktantzia 6.8µH Altuera - Eserita (Max) 0.126" (3.20mm)
Frekuentzia - Self Resonant - Deskribapen zehatza 6.8µH Unshielded Wirewound Inductor 1.6A 104 mOhm Max Nonstandard
DC Erresistentzia (DCR) 104 mOhm Max Uneko balorazioa 1.6A
Uneko - Saturazioa 1.7A
Produktu erlazionatuak
SC53FU-8R2
SC53FU-8R2
fabrikatzaileak: Bel
deskribapena: FIXED IND 8.2UH 1.5A 117 MOHM
Stockean: 230296 pcs
Deskarga: SC53FU-8R2.pdf
RFQ
SC53FU-561
SC53FU-561
fabrikatzaileak: Bel
deskribapena: FIXED IND 560UH 180MA 7.5 OHM
Stockean: 227022 pcs
Deskarga: SC53FU-561.pdf
RFQ
SC53FU-820
SC53FU-820
deskribapena: FIXED IND 82UH 500MA 1 OHM SMD
Deskarga: SC53FU-820.pdf
SC53FU-5R6
SC53FU-5R6
deskribapena: FIXED IND 5.6UH 1.86A 91 MOHM
Deskarga: SC53FU-5R6.pdf
SC53LC-150
SC53LC-150
deskribapena: FIXED IND 15UH 1.6A 126 MOHM SMD
Deskarga: SC53LC-150.pdf
SC53LC-100
SC53LC-100
deskribapena: FIXED IND 10UH 2A 105 MOHM SMD
Deskarga: SC53LC-100.pdf
SC53FU-4R7
SC53FU-4R7
deskribapena: FIXED IND 4.7UH 2A 89 MOHM SMD
Deskarga: SC53FU-4R7.pdf
SC53LC-101
SC53LC-101
deskribapena: FIXED IND 100UH 580MA 860 MOHM
Deskarga: SC53LC-101.pdf
SC53FU-681
SC53FU-681
deskribapena: FIXED IND 680UH 170MA 9.2 OHM
Deskarga: SC53FU-681.pdf
SC53FU-680
SC53FU-680
deskribapena: FIXED IND 68UH 540MA 850 MOHM
Deskarga: SC53FU-680.pdf
SC53FU-560
SC53FU-560
deskribapena: FIXED IND 56UH 600MA 690 MOHM
Deskarga: SC53FU-560.pdf
SC53FU-821
SC53FU-821
deskribapena: FIXED IND 820UH 150MA 10.4 OHM