SC53FU-471
BelBel
SC53FU-471 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SC53FU-471
Fabrikatzaileak / Marka: Bel
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 470UH 200MA 6.9 OHM
Fitxak: SC53FU-471.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2000 pcs
  • Mezua
SC53FU-471ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SC53FU-471 fabrikatzailea Bel
deskribapena FIXED IND 470UH 200MA 6.9 OHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 235306 pcs Datuen fitxa SC53FU-471.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±20%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.205" L x 0.205" W (5.20mm x 5.20mm)
estali Unshielded Series SC53FU
balorazio - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Nonstandard
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materiala - Core -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Indukzio maiztasuna - Test 100kHz
induktantzia 470µH Altuera - Eserita (Max) 0.126" (3.20mm)
Frekuentzia - Self Resonant - Deskribapen zehatza 470µH Unshielded Wirewound Inductor 200mA 6.9 Ohm Max Nonstandard
DC Erresistentzia (DCR) 6.9 Ohm Max Uneko balorazioa 200mA
Uneko - Saturazioa 210mA
Produktu erlazionatuak
SC53FU-390
SC53FU-390
fabrikatzaileak: Bel
deskribapena: FIXED IND 39UH 740MA 500 MOHM
Stockean: 218351 pcs
Deskarga: SC53FU-390.pdf
RFQ
SC53FU-560
SC53FU-560
fabrikatzaileak: Bel
deskribapena: FIXED IND 56UH 600MA 690 MOHM
Stockean: 271191 pcs
Deskarga: SC53FU-560.pdf
RFQ
SC53FU-680
SC53FU-680
deskribapena: FIXED IND 68UH 540MA 850 MOHM
Deskarga: SC53FU-680.pdf
SC53FU-391
SC53FU-391
deskribapena: FIXED IND 390UH 230MA 4.8 OHM
Deskarga: SC53FU-391.pdf
SC53FU-561
SC53FU-561
deskribapena: FIXED IND 560UH 180MA 7.5 OHM
Deskarga: SC53FU-561.pdf
SC53FU-5R6
SC53FU-5R6
deskribapena: FIXED IND 5.6UH 1.86A 91 MOHM
Deskarga: SC53FU-5R6.pdf
SC53FU-681
SC53FU-681
deskribapena: FIXED IND 680UH 170MA 9.2 OHM
Deskarga: SC53FU-681.pdf
SC53FU-470
SC53FU-470
deskribapena: FIXED IND 47UH 660MA 610 MOHM
Deskarga: SC53FU-470.pdf
SC53FU-4R7
SC53FU-4R7
deskribapena: FIXED IND 4.7UH 2A 89 MOHM SMD
Deskarga: SC53FU-4R7.pdf
SC53FU-331
SC53FU-331
deskribapena: FIXED IND 330UH 250MA 4.3 OHM
Deskarga: SC53FU-331.pdf
SC53FU-3R3
SC53FU-3R3
deskribapena: FIXED IND 3.3UH 2.5A 70 MOHM SMD
Deskarga: SC53FU-3R3.pdf
SC53FU-330
SC53FU-330
deskribapena: FIXED IND 33UH 800MA 430 MOHM