SC43B-1R8
BelBel
SC43B-1R8 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SC43B-1R8
Fabrikatzaileak / Marka: Bel
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 1.8UH 2.8A 63 MOHM SMD
Fitxak: SC43B-1R8.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1500 pcs
  • Mezua
SC43B-1R8ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SC43B-1R8 fabrikatzailea Bel
deskribapena FIXED IND 1.8UH 2.8A 63 MOHM SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 187637 pcs Datuen fitxa SC43B-1R8.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±20%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.189" L x 0.169" W (4.80mm x 4.30mm)
estali Unshielded Series SC43B
balorazio - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Nonstandard
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materiala - Core -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Indukzio maiztasuna - Test 7.96MHz
induktantzia 1.8µH Altuera - Eserita (Max) 0.138" (3.50mm)
Frekuentzia - Self Resonant - Deskribapen zehatza 1.8µH Unshielded Wirewound Inductor 2.8A 63 mOhm Max Nonstandard
DC Erresistentzia (DCR) 63 mOhm Max Uneko balorazioa 2.8A
Uneko - Saturazioa 2A
Produktu erlazionatuak
SC43B-100
SC43B-100
fabrikatzaileak: Bel
deskribapena: FIXED IND 10UH 1.3A 182 MOHM SMD
Stockean: 182567 pcs
Deskarga: SC43B-100.pdf
RFQ
SC43B-150
SC43B-150
fabrikatzaileak: Bel
deskribapena: FIXED IND 15UH 1.13A 235 MOHM
Stockean: 224595 pcs
Deskarga: SC43B-150.pdf
RFQ
SC43B-2R7
SC43B-2R7
deskribapena: FIXED IND 2.7UH 2.6A 78 MOHM SMD
Deskarga: SC43B-2R7.pdf
SC43B-270
SC43B-270
deskribapena: FIXED IND 27UH 830MA 522 MOHM
Deskarga: SC43B-270.pdf
SC43B-1R4
SC43B-1R4
deskribapena: FIXED IND 1.4UH 3A 56 MOHM SMD
Deskarga: SC43B-1R4.pdf
SC43B-120
SC43B-120
deskribapena: FIXED IND 12UH 1.23A 210 MOHM
Deskarga: SC43B-120.pdf
SC43B-2R2
SC43B-2R2
deskribapena: FIXED IND 2.2UH 2.7A 71 MOHM SMD
Deskarga: SC43B-2R2.pdf
SC43B-330
SC43B-330
deskribapena: FIXED IND 33UH 740MA 540 MOHM
Deskarga: SC43B-330.pdf
SC43B-220
SC43B-220
deskribapena: FIXED IND 22UH 920MA 378 MOHM
Deskarga: SC43B-220.pdf
SC43B-180
SC43B-180
deskribapena: FIXED IND 18UH 1A 338 MOHM SMD
Deskarga: SC43B-180.pdf
SC43B-390
SC43B-390
deskribapena: FIXED IND 39UH 660MA 587 MOHM
Deskarga: SC43B-390.pdf
SC43B-1R0
SC43B-1R0
deskribapena: FIXED IND 1UH 3.1A 48 MOHM SMD