SC3316FH-R27
BelBel
SC3316FH-R27 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SC3316FH-R27
Fabrikatzaileak / Marka: Bel
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 270NH 17.8A 2 MOHM SMD
Fitxak: SC3316FH-R27.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
  • Mezua
SC3316FH-R27ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SC3316FH-R27 fabrikatzailea Bel
deskribapena FIXED IND 270NH 17.8A 2 MOHM SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 225599 pcs Datuen fitxa SC3316FH-R27.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±30%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.512" L x 0.394" W (13.00mm x 10.00mm)
estali Unshielded Series SC3316FH
balorazio - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Nonstandard
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materiala - Core -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Indukzio maiztasuna - Test 100kHz
induktantzia 270nH Altuera - Eserita (Max) 0.250" (6.35mm)
Frekuentzia - Self Resonant - Deskribapen zehatza 270nH Unshielded Wirewound Inductor 17.8A 2 mOhm Max Nonstandard
DC Erresistentzia (DCR) 2 mOhm Max Uneko balorazioa 17.8A
Uneko - Saturazioa 20A
Produktu erlazionatuak
SC3326F-102
SC3326F-102
fabrikatzaileak: Bel
deskribapena: FIXED IND 1MH 450MA 2.7 OHM SMD
Stockean: 221091 pcs
Deskarga: SC3326F-102.pdf
RFQ
SC3316FH-1R5
SC3316FH-1R5
fabrikatzaileak: Bel
deskribapena: FIXED IND 1.5UH 8.5A 8 MOHM SMD
Stockean: 197898 pcs
Deskarga: SC3316FH-1R5.pdf
RFQ
SC3316FH-R56
SC3316FH-R56
deskribapena: FIXED IND 560NH 11.5A 5 MOHM SMD
Deskarga: SC3316FH-R56.pdf
SC3326F-150
SC3326F-150
deskribapena: FIXED IND 15UH 4A 47 MOHM SMD
Deskarga: SC3326F-150.pdf
SC3316FH-6R8
SC3316FH-6R8
deskribapena: FIXED IND 6.8UH 4.5A 22 MOHM SMD
Deskarga: SC3316FH-6R8.pdf
SC3316FH-3R3
SC3316FH-3R3
deskribapena: FIXED IND 3.3UH 6.4A 14 MOHM SMD
Deskarga: SC3316FH-3R3.pdf
SC3316FH-2R7
SC3316FH-2R7
deskribapena: FIXED IND 2.7UH 6.4A 12 MOHM SMD
Deskarga: SC3316FH-2R7.pdf
SC3326F-101
SC3326F-101
deskribapena: FIXED IND 100UH 1.4A 280 MOHM
Deskarga: SC3326F-101.pdf
SC33262DR2G
SC33262DR2G
fabrikatzaileak: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
deskribapena: IC VOLT REGULATOR
Deskarga:
SC3316FH-4R7
SC3316FH-4R7
deskribapena: FIXED IND 4.7UH 5.4A 18 MOHM SMD
Deskarga: SC3316FH-4R7.pdf
SC3326F-100
SC3326F-100
deskribapena: FIXED IND 10UH 5A 31 MOHM SMD
Deskarga: SC3326F-100.pdf
SC3316FH-2R2
SC3316FH-2R2
deskribapena: FIXED IND 2.2UH 7.4A 11 MOHM SMD