SC3316C-101
BelBel
SC3316C-101 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SC3316C-101
Fabrikatzaileak / Marka: Bel
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 100UH 610MA 924 MOHM
Fitxak: SC3316C-101.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
800 pcs
  • Mezua
SC3316C-101ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SC3316C-101 fabrikatzailea Bel
deskribapena FIXED IND 100UH 610MA 924 MOHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 225783 pcs Datuen fitxa SC3316C-101.pdf
Mota - tolerantzia ±20%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.530" L x 0.390" W (13.45mm x 9.90mm)
estali Shielded Series SC3316C
balorazio - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Nonstandard
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materiala - Core -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Indukzio maiztasuna - Test 100kHz
induktantzia 100µH Altuera - Eserita (Max) 0.200" (5.08mm)
Frekuentzia - Self Resonant - Deskribapen zehatza 100µH Shielded Inductor 610mA 924 mOhm Max Nonstandard
DC Erresistentzia (DCR) 924 mOhm Max Uneko balorazioa 610mA
Uneko - Saturazioa 800mA
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
SC3316C-151
SC3316C-151
fabrikatzaileak: Bel
deskribapena: FIXED IND 150UH 490MA 1.29 OHM
Stockean: 195168 pcs
Deskarga: SC3316C-151.pdf
RFQ
SC3316C-220
SC3316C-220
fabrikatzaileak: Bel
deskribapena: FIXED IND 22UH 1.49A 207 MOHM
Stockean: 213565 pcs
Deskarga: SC3316C-220.pdf
RFQ
SC3308F-680
SC3308F-680
deskribapena: FIXED IND 68UH 820MA 660 MOHM
Deskarga: SC3308F-680.pdf
SC3308F-471
SC3308F-471
deskribapena: FIXED IND 470UH 280MA 4 OHM SMD
Deskarga: SC3308F-471.pdf
SC3308F-681
SC3308F-681
deskribapena: FIXED IND 680UH 240MA 5.3 OHM
Deskarga: SC3308F-681.pdf
SC3316C-1R0
SC3316C-1R0
deskribapena: FIXED IND 1UH 6A 21 MOHM SMD
Deskarga: SC3316C-1R0.pdf
SC3308F-331
SC3308F-331
deskribapena: FIXED IND 330UH 380MA 2.7 OHM
Deskarga: SC3308F-331.pdf
SC3316C-102
SC3316C-102
deskribapena: FIXED IND 1MH 200MA 9.6 OHM SMD
Deskarga: SC3316C-102.pdf
SC3316C-1R5
SC3316C-1R5
deskribapena: FIXED IND 1.5UH 5.7A 22 MOHM SMD
Deskarga: SC3316C-1R5.pdf
SC3308F-470
SC3308F-470
deskribapena: FIXED IND 47UH 1A 390 MOHM SMD
Deskarga: SC3308F-470.pdf
SC3316C-150
SC3316C-150
deskribapena: FIXED IND 15UH 1.87A 150 MOHM
Deskarga: SC3316C-150.pdf
SC3316C-100
SC3316C-100
deskribapena: FIXED IND 10UH 2.34A 101 MOHM