SC1813FH-R47
BelBel
SC1813FH-R47 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SC1813FH-R47
Fabrikatzaileak / Marka: Bel
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 470NH 8A 9.5 MOHM SMD
Fitxak: SC1813FH-R47.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
800 pcs
  • Mezua
SC1813FH-R47ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SC1813FH-R47 fabrikatzailea Bel
deskribapena FIXED IND 470NH 8A 9.5 MOHM SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 263350 pcs Datuen fitxa SC1813FH-R47.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±30%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.350" L x 0.240" W (8.89mm x 6.10mm)
estali Unshielded Series SC1813FH
balorazio - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Nonstandard
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materiala - Core -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Indukzio maiztasuna - Test 100kHz
induktantzia 470nH Altuera - Eserita (Max) 0.197" (5.00mm)
Frekuentzia - Self Resonant - Deskribapen zehatza 470nH Unshielded Wirewound Inductor 8A 9.5 mOhm Max Nonstandard
DC Erresistentzia (DCR) 9.5 mOhm Max Uneko balorazioa 8A
Uneko - Saturazioa 8A
Produktu erlazionatuak
SC185EULTRT
SC185EULTRT
fabrikatzaileak: Semtech
deskribapena: IC REG BUCK 1.2V 4A SYNC 16MLPQ
Stockean: 72064 pcs
Deskarga: SC185EULTRT.pdf
RFQ
SC1813FH-470
SC1813FH-470
fabrikatzaileak: Bel
deskribapena: FIXED IND 47UH 800MA 470 MOHM
Stockean: 244472 pcs
Deskarga: SC1813FH-470.pdf
RFQ
SC1813FH-4R7
SC1813FH-4R7
fabrikatzaileak: Bel
deskribapena: FIXED IND 4.7UH 2.7A 54 MOHM SMD
Deskarga: SC1813FH-4R7.pdf
SC185HULTRT
SC185HULTRT
fabrikatzaileak: Semtech
deskribapena: IC REG BUCK 1.5V 4A SYNC 16MLPQ
Deskarga: SC185HULTRT.pdf
SC185BULTRT
SC185BULTRT
deskribapena: IC REG BUCK 1V 4A SYNC 16MLPQ
Deskarga: SC185BULTRT.pdf
SC1813FH-6R8
SC1813FH-6R8
deskribapena: FIXED IND 6.8UH 2.2A 80 MOHM SMD
Deskarga: SC1813FH-6R8.pdf
SC1813FH-680
SC1813FH-680
deskribapena: FIXED IND 68UH 660MA 730 MOHM
Deskarga: SC1813FH-680.pdf
SC183CULTRT
SC183CULTRT
deskribapena: IC REG BUCK PROG 2A SYNC 16MLPQ
Deskarga: SC183CULTRT.pdf
SC182ULTRT
SC182ULTRT
deskribapena: IC REG BUCK SYNC SD 8MLPD
Deskarga:
SC1813FH-R56
SC1813FH-R56
deskribapena: FIXED IND 560NH 7A 10 MOHM SMD
Deskarga: SC1813FH-R56.pdf
SC1813FH-R18
SC1813FH-R18
deskribapena: FIXED IND 180NH 11.2A 4.5 MOHM
Deskarga: SC1813FH-R18.pdf
SC1813FH-R33
SC1813FH-R33
deskribapena: FIXED IND 330NH 10A 5.2 MOHM SMD