SC1812-6R8
BelBel
SC1812-6R8 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SC1812-6R8
Fabrikatzaileak / Marka: Bel
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 6.8UH 1.23A 260 MOHM
Fitxak: SC1812-6R8.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2500 pcs
  • Mezua
SC1812-6R8ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SC1812-6R8 fabrikatzailea Bel
deskribapena FIXED IND 6.8UH 1.23A 260 MOHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 306926 pcs Datuen fitxa SC1812-6R8.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±20%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.189" L x 0.134" W (4.80mm x 3.40mm)
estali Unshielded Series SC1812
balorazio - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Nonstandard
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materiala - Core -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Indukzio maiztasuna - Test 1MHz
induktantzia 6.8µH Altuera - Eserita (Max) 0.110" (2.80mm)
Frekuentzia - Self Resonant - Deskribapen zehatza 6.8µH Unshielded Wirewound Inductor 1.23A 260 mOhm Max Nonstandard
DC Erresistentzia (DCR) 260 mOhm Max Uneko balorazioa 1.23A
Uneko - Saturazioa 720mA
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
SC1812-470
SC1812-470
fabrikatzaileak: Bel
deskribapena: FIXED IND 47UH 450MA 1.43 OHM
Stockean: 358714 pcs
Deskarga: SC1812-470.pdf
RFQ
SC1813FH-100
SC1813FH-100
fabrikatzaileak: Bel
deskribapena: FIXED IND 10UH 1.8A 110 MOHM SMD
Stockean: 218648 pcs
Deskarga: SC1813FH-100.pdf
RFQ
deskribapena: FIXED IND 470UH 130MA 15 OHM SMD
Deskarga: SC1812-471.pdf
SC1812KKX7RWBB102
SC1812KKX7RWBB102
fabrikatzaileak: Yageo
deskribapena: CAP CER 1000PF 250VAC X7R 1812
Deskarga: SC1812KKX7RWBB102.pdf
deskribapena: FIXED IND 68UH 380MA 2.21 OHM
SC1813FH-101
SC1813FH-101
deskribapena: FIXED IND 100UH 540MA 1.11 OHM
Deskarga: SC1813FH-101.pdf
SC1812JKNPOWBN220
SC1812JKNPOWBN220
fabrikatzaileak: Yageo
deskribapena: CAP CER 22PF 250VAC NPO 1812
Deskarga: SC1812JKNPOWBN220.pdf
SC1813FH-150
SC1813FH-150
deskribapena: FIXED IND 15UH 1.4A 170 MOHM SMD
Deskarga: SC1813FH-150.pdf
SC1813FH-1R2
SC1813FH-1R2
deskribapena: FIXED IND 1.2UH 4.5A 17 MOHM SMD
Deskarga: SC1813FH-1R2.pdf
SC1812-3R3
SC1812-3R3
deskribapena: FIXED IND 3.3UH 1.42A 169 MOHM
Deskarga: SC1812-3R3.pdf
SC1812-4R7
SC1812-4R7
deskribapena: FIXED IND 4.7UH 1.32A 195 MOHM
Deskarga: SC1812-4R7.pdf
deskribapena: FIXED IND 330UH 190MA 8.84 OHM