SC1608F-1R5
BelBel
SC1608F-1R5 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SC1608F-1R5
Fabrikatzaileak / Marka: Bel
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 1.5UH 2.8A 50 MOHM SMD
Fitxak: SC1608F-1R5.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2000 pcs
  • Mezua
SC1608F-1R5ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SC1608F-1R5 fabrikatzailea Bel
deskribapena FIXED IND 1.5UH 2.8A 50 MOHM SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 219692 pcs Datuen fitxa SC1608F-1R5.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±30%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.260" L x 0.175" W (6.60mm x 4.45mm)
estali Unshielded Series SC1608F
balorazio - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Nonstandard
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materiala - Core -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Indukzio maiztasuna - Test 100kHz
induktantzia 1.5µH Altuera - Eserita (Max) 0.115" (2.92mm)
Frekuentzia - Self Resonant - Deskribapen zehatza 1.5µH Unshielded Wirewound Inductor 2.8A 50 mOhm Max Nonstandard
DC Erresistentzia (DCR) 50 mOhm Max Uneko balorazioa 2.8A
Uneko - Saturazioa 2.6A
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
SC1608F-150
SC1608F-150
fabrikatzaileak: Bel
deskribapena: FIXED IND 15UH 920MA 260 MOHM
Stockean: 229547 pcs
Deskarga: SC1608F-150.pdf
RFQ
SC1608F-2R2
SC1608F-2R2
fabrikatzaileak: Bel
deskribapena: FIXED IND 2.2UH 2.4A 70 MOHM SMD
Stockean: 204252 pcs
Deskarga: SC1608F-2R2.pdf
RFQ
SC1608F-270
SC1608F-270
deskribapena: FIXED IND 27UH 800MA 440 MOHM
Deskarga: SC1608F-270.pdf
SC1608F-100
SC1608F-100
deskribapena: FIXED IND 10UH 1.1A 160 MOHM SMD
Deskarga: SC1608F-100.pdf
SC1608F-151
SC1608F-151
deskribapena: FIXED IND 150UH 330MA 2.4 OHM
Deskarga: SC1608F-151.pdf
SC1608F-220
SC1608F-220
deskribapena: FIXED IND 22UH 860MA 370 MOHM
Deskarga: SC1608F-220.pdf
SC1608F-102
SC1608F-102
deskribapena: FIXED IND 1MH 120MA 20.2 OHM SMD
Deskarga: SC1608F-102.pdf
SC1608F-221
SC1608F-221
deskribapena: FIXED IND 220UH 270MA 3.6 OHM
Deskarga: SC1608F-221.pdf
SC1608F-1R0
SC1608F-1R0
deskribapena: FIXED IND 1UH 2.9A 50 MOHM SMD
Deskarga: SC1608F-1R0.pdf
SC1608F-331
SC1608F-331
deskribapena: FIXED IND 330UH 200MA 5.8 OHM
Deskarga: SC1608F-331.pdf
SC1608F-330
SC1608F-330
deskribapena: FIXED IND 33UH 720MA 510 MOHM
Deskarga: SC1608F-330.pdf
SC1608F-101
SC1608F-101
deskribapena: FIXED IND 100UH 400MA 1.56 OHM