SC1608C-4R7
BelBel
Bel
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SC1608C-4R7
Fabrikatzaileak / Marka: Bel
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 4.7UH 2.47A 60 MOHM
Fitxak: SC1608C-4R7.pdf
  • Mezua
SC1608C-4R7ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SC1608C-4R7 fabrikatzailea Bel
deskribapena FIXED IND 4.7UH 2.47A 60 MOHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6498 pcs Datuen fitxa SC1608C-4R7.pdf
Mota - tolerantzia ±30%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.260" L x 0.175" W (6.60mm x 4.45mm)
estali Shielded Series SC1608C
balorazio - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Nonstandard
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materiala - Core -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Indukzio maiztasuna - Test 100kHz
induktantzia 4.7µH Altuera - Eserita (Max) 0.115" (2.92mm)
Frekuentzia - Self Resonant - Deskribapen zehatza 4.7µH Shielded Inductor 2.47A 60 mOhm Max Nonstandard
DC Erresistentzia (DCR) 60 mOhm Max Uneko balorazioa 2.47A
Uneko - Saturazioa 580mA
Produktu erlazionatuak
SC1608F-101
SC1608F-101
fabrikatzaileak: Bel
deskribapena: FIXED IND 100UH 400MA 1.56 OHM
Stockean: 250967 pcs
Deskarga: SC1608F-101.pdf
RFQ
SC1608F-100
SC1608F-100
fabrikatzaileak: Bel
deskribapena: FIXED IND 10UH 1.1A 160 MOHM SMD
Stockean: 218218 pcs
Deskarga: SC1608F-100.pdf
RFQ
SC1608C-3R3
SC1608C-3R3
deskribapena: FIXED IND 3.3UH 2.61A 55 MOHM
Deskarga: SC1608C-3R3.pdf
SC1608C-681
SC1608C-681
deskribapena: FIXED IND 680UH 280MA 3.6 OHM
Deskarga: SC1608C-681.pdf
SC1608C-470
SC1608C-470
deskribapena: FIXED IND 47UH 1.03A 230 MOHM
Deskarga: SC1608C-470.pdf
SC1608C-6R8
SC1608C-6R8
deskribapena: FIXED IND 6.8UH 2.22A 65 MOHM
Deskarga: SC1608C-6R8.pdf
SC1608C-2R2
SC1608C-2R2
deskribapena: FIXED IND 2.2UH 2.91A 50 MOHM
Deskarga: SC1608C-2R2.pdf
SC1608C-680
SC1608C-680
deskribapena: FIXED IND 68UH 800MA 340 MOHM
Deskarga: SC1608C-680.pdf
SC1608C-331
SC1608C-331
deskribapena: FIXED IND 330UH 400MA 1.83 OHM
Deskarga: SC1608C-331.pdf
SC1608F-102
SC1608F-102
deskribapena: FIXED IND 1MH 120MA 20.2 OHM SMD
Deskarga: SC1608F-102.pdf
SC1608C-471
SC1608C-471
deskribapena: FIXED IND 470UH 320MA 2.85 OHM
Deskarga: SC1608C-471.pdf
SC1608C-330
SC1608C-330
deskribapena: FIXED IND 33UH 1.15A 190 MOHM