SC1608C-100
BelBel
Bel
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SC1608C-100
Fabrikatzaileak / Marka: Bel
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 10UH 2A 75 MOHM SMD
Fitxak: SC1608C-100.pdf
  • Mezua
SC1608C-100ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SC1608C-100 fabrikatzailea Bel
deskribapena FIXED IND 10UH 2A 75 MOHM SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6755 pcs Datuen fitxa SC1608C-100.pdf
Mota - tolerantzia ±30%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.260" L x 0.175" W (6.60mm x 4.45mm)
estali Shielded Series SC1608C
balorazio - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Nonstandard
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materiala - Core -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Indukzio maiztasuna - Test 100kHz
induktantzia 10µH Altuera - Eserita (Max) 0.115" (2.92mm)
Frekuentzia - Self Resonant - Deskribapen zehatza 10µH Shielded Inductor 2A 75 mOhm Max Nonstandard
DC Erresistentzia (DCR) 75 mOhm Max Uneko balorazioa 2A
Uneko - Saturazioa 370mA
Produktu erlazionatuak
SC1606-470
SC1606-470
fabrikatzaileak: Bel
deskribapena: FIXED IND 47UH 470MA 1.2 OHM SMD
Stockean: 403937 pcs
Deskarga: SC1606-470.pdf
RFQ
SC1608C-1R5
SC1608C-1R5
fabrikatzaileak: Bel
deskribapena: FIXED IND 1.5UH 3.24A 45 MOHM
Stockean: 3681 pcs
Deskarga: SC1608C-1R5.pdf
RFQ
SC1608C-101
SC1608C-101
deskribapena: FIXED IND 100UH 720MA 480 MOHM
Deskarga: SC1608C-101.pdf
SC1606-4R7
SC1606-4R7
deskribapena: FIXED IND 4.7UH 1.4A 160 MOHM
Deskarga: SC1606-4R7.pdf
deskribapena: FIXED IND 470UH 140MA 12.6 OHM
Deskarga: SC1606-471.pdf
SC1608C-1R0
SC1608C-1R0
deskribapena: FIXED IND 1UH 4A 40 MOHM SMD
Deskarga: SC1608C-1R0.pdf
SC1608C-151
SC1608C-151
deskribapena: FIXED IND 150UH 640MA 750 MOHM
Deskarga: SC1608C-151.pdf
deskribapena: FIXED IND 680UH 120MA 17.5 OHM
SC1608C-150
SC1608C-150
deskribapena: FIXED IND 15UH 1.7A 90 MOHM SMD
Deskarga: SC1608C-150.pdf
SC1608C-102
SC1608C-102
deskribapena: FIXED IND 1MH 220MA 5.35 OHM SMD
Deskarga: SC1608C-102.pdf
SC1606-6R8
SC1606-6R8
deskribapena: FIXED IND 6.8UH 1.18A 240 MOHM
Deskarga: SC1606-6R8.pdf
deskribapena: FIXED IND 68UH 400MA 1.6 OHM SMD