SC1210-220
BelBel
SC1210-220 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SC1210-220
Fabrikatzaileak / Marka: Bel
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 22UH 560MA 923 MOHM
Fitxak: SC1210-220.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1500 pcs
  • Mezua
SC1210-220ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SC1210-220 fabrikatzailea Bel
deskribapena FIXED IND 22UH 560MA 923 MOHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 313122 pcs Datuen fitxa SC1210-220.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±10%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.138" L x 0.106" W (3.50mm x 2.70mm)
estali Unshielded Series SC1210
balorazio - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Nonstandard
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materiala - Core -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Indukzio maiztasuna - Test 1MHz
induktantzia 22µH Altuera - Eserita (Max) 0.087" (2.20mm)
Frekuentzia - Self Resonant - Deskribapen zehatza 22µH Unshielded Wirewound Inductor 560mA 923 mOhm Max Nonstandard
DC Erresistentzia (DCR) 923 mOhm Max Uneko balorazioa 560mA
Uneko - Saturazioa 250mA
Produktu erlazionatuak
SC1210-391
SC1210-391
fabrikatzaileak: Bel
deskribapena: FIXED IND 390UH 110MA 22.1 OHM
Stockean: 296057 pcs
Deskarga: SC1210-391.pdf
RFQ
SC1206-R47
SC1206-R47
fabrikatzaileak: Bel
deskribapena: FIXED IND 470NH 1.08A 210 MOHM
Stockean: 269989 pcs
Deskarga: SC1206-R47.pdf
RFQ
deskribapena: FIXED IND 470UH 100MA 24.7 OHM
Deskarga: SC1210-471.pdf
deskribapena: FIXED IND 330UH 140MA 13 OHM SMD
SC120SKTRT
SC120SKTRT
fabrikatzaileak: Semtech
deskribapena: IC REG BOOST ADJ/3.3V 0.9A SOT23
Deskarga: SC120SKTRT.pdf
SC120ULTRT
SC120ULTRT
fabrikatzaileak: Semtech
deskribapena: IC REG BOOST ADJ/3.3V 0.9A 6MLPD
Deskarga: SC120ULTRT.pdf
SC1210-1R0
SC1210-1R0
deskribapena: FIXED IND 1UH 1.25A 117 MOHM SMD
Deskarga: SC1210-1R0.pdf
deskribapena: FIXED IND 10UH 700MA 572 MOHM
deskribapena: FIXED IND 100UH 220MA 4.55 OHM
SC1210-2R2
SC1210-2R2
deskribapena: FIXED IND 2.2UH 1.15A 169 MOHM
Deskarga: SC1210-2R2.pdf
deskribapena: FIXED IND 47UH 380MA 1.69 OHM
deskribapena: FIXED IND 220UH 150MA 10.92 OHM