SC1206-R12
BelBel
Bel
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SC1206-R12
Fabrikatzaileak / Marka: Bel
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 120NH 1.6A 112 MOHM
Fitxak: SC1206-R12.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1500 pcs
  • Mezua
SC1206-R12ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SC1206-R12 fabrikatzailea Bel
deskribapena FIXED IND 120NH 1.6A 112 MOHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 310178 pcs Datuen fitxa SC1206-R12.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±30%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.138" L x 0.071" W (3.50mm x 1.80mm)
estali Unshielded Series SC1206
balorazio - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Nonstandard
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materiala - Core -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Indukzio maiztasuna - Test 1MHz
induktantzia 120nH Altuera - Eserita (Max) 0.079" (2.00mm)
Frekuentzia - Self Resonant - Deskribapen zehatza 120nH Unshielded Wirewound Inductor 1.6A 112 mOhm Max Nonstandard
DC Erresistentzia (DCR) 112 mOhm Max Uneko balorazioa 1.6A
Uneko - Saturazioa 970mA
Produktu erlazionatuak
SC1206-R22
SC1206-R22
fabrikatzaileak: Bel
deskribapena: FIXED IND 220NH 1.35A 140 MOHM
Stockean: 302549 pcs
Deskarga: SC1206-R22.pdf
RFQ
SC1206-220
SC1206-220
fabrikatzaileak: Bel
deskribapena: FIXED IND 22UH 250MA 3.9 OHM SMD
Stockean: 359914 pcs
Deskarga: SC1206-220.pdf
RFQ
SC120SKTRT
SC120SKTRT
fabrikatzaileak: Semtech
deskribapena: IC REG BOOST ADJ/3.3V 0.9A SOT23
Deskarga: SC120SKTRT.pdf
SC1206-2R2
SC1206-2R2
deskribapena: FIXED IND 2.2UH 660MA 533 MOHM
Deskarga: SC1206-2R2.pdf
SC1206-R47
SC1206-R47
deskribapena: FIXED IND 470NH 1.08A 210 MOHM
Deskarga: SC1206-R47.pdf
SC1206-1R0
SC1206-1R0
deskribapena: FIXED IND 1UH 780MA 364 MOHM SMD
Deskarga: SC1206-1R0.pdf
SC1206-4R7
SC1206-4R7
deskribapena: FIXED IND 4.7UH 580MA 845 MOHM
Deskarga: SC1206-4R7.pdf
deskribapena: FIXED IND 10UH 700MA 572 MOHM
Deskarga: SC1210-100.pdf
deskribapena: FIXED IND 100UH 220MA 4.55 OHM
SC120ULTRT
SC120ULTRT
fabrikatzaileak: Semtech
deskribapena: IC REG BOOST ADJ/3.3V 0.9A 6MLPD
Deskarga: SC120ULTRT.pdf
deskribapena: FIXED IND 100UH 120MA 15.6 OHM
deskribapena: FIXED IND 47UH 150MA 10.4 OHM