SC108-471
BelBel
SC108-471 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SC108-471
Fabrikatzaileak / Marka: Bel
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 470UH 750MA 880 MOHM
Fitxak: SC108-471.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
400 pcs
  • Mezua
SC108-471ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SC108-471 fabrikatzailea Bel
deskribapena FIXED IND 470UH 750MA 880 MOHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 170822 pcs Datuen fitxa SC108-471.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±20%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.406" L x 0.366" W (10.30mm x 9.30mm)
estali Unshielded Series SC108
balorazio - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Nonstandard
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materiala - Core -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Indukzio maiztasuna - Test 1kHz
induktantzia 470µH Altuera - Eserita (Max) 0.327" (8.30mm)
Frekuentzia - Self Resonant - Deskribapen zehatza 470µH Unshielded Wirewound Inductor 750mA 880 mOhm Max Nonstandard
DC Erresistentzia (DCR) 880 mOhm Max Uneko balorazioa 750mA
Uneko - Saturazioa 700mA
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
SC108-680
SC108-680
fabrikatzaileak: Bel
deskribapena: FIXED IND 68UH 2.3A 150 MOHM SMD
Stockean: 175597 pcs
Deskarga: SC108-680.pdf
RFQ
fabrikatzaileak: Bel
deskribapena: FIXED IND 330UH 900MA 600 MOHM
Stockean: 165691 pcs
Deskarga: SC108-331.pdf
RFQ
deskribapena: FIXED IND 39UH 2.9A 90 MOHM SMD
deskribapena: FIXED IND 47UH 2.6A 110 MOHM SMD
deskribapena: FIXED IND 820UH 700MA 1.38 OHM
deskribapena: FIXED IND 680UH 720MA 1.18 OHM
deskribapena: FIXED IND 82UH 2A 190 MOHM SMD
deskribapena: FIXED IND 33UH 3.2A 80 MOHM SMD
deskribapena: FIXED IND 560UH 730MA 1.04 OHM
deskribapena: FIXED IND 270UH 930MA 550 MOHM
deskribapena: FIXED IND 390UH 800MA 670 MOHM
deskribapena: FIXED IND 56UH 2.4A 120 MOHM SMD