SC105-470
BelBel
SC105-470 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SC105-470
Fabrikatzaileak / Marka: Bel
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 47UH 1.8A 170 MOHM SMD
Fitxak: SC105-470.pdf
  • Mezua
SC105-470ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SC105-470 fabrikatzailea Bel
deskribapena FIXED IND 47UH 1.8A 170 MOHM SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 264259 pcs Datuen fitxa SC105-470.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±20%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.406" L x 0.366" W (10.30mm x 9.30mm)
Beste izenak 595-1350-2
SC105-470M
SC105470
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 2.52MHz induktantzia 47µH
Altuera - Eserita (Max) 0.224" (5.70mm) Frekuentzia - Self Resonant -
Deskribapen zehatza 47µH Unshielded Wirewound Inductor 1.8A 170 mOhm Max Nonstandard DC Erresistentzia (DCR) 170 mOhm Max
Uneko balorazioa 1.8A Uneko - Saturazioa 1.28A
Produktu erlazionatuak
SC105-391
SC105-391
fabrikatzaileak: Bel
deskribapena: FIXED IND 390UH 560MA 1.3 OHM
Stockean: 286887 pcs
Deskarga: SC105-391.pdf
RFQ
fabrikatzaileak: Bel
deskribapena: FIXED IND 56UH 1.6A 190 MOHM SMD
Stockean: 226844 pcs
Deskarga: SC105-560.pdf
RFQ
deskribapena: FIXED IND 39UH 2A 140 MOHM SMD
deskribapena: FIXED IND 330UH 680MA 1.15 OHM
deskribapena: FIXED IND 270UH 780MA 970 MOHM
deskribapena: FIXED IND 33UH 2.16A 120 MOHM
deskribapena: FIXED IND 680UH 450MA 2.25 OHM
deskribapena: FIXED IND 470UH 480MA 1.48 OHM
deskribapena: FIXED IND 68UH 1.5A 220 MOHM SMD
deskribapena: FIXED IND 82UH 1.4A 250 MOHM SMD
deskribapena: FIXED IND 27UH 2.3A 110 MOHM SMD
deskribapena: FIXED IND 560UH 460MA 1.9 OHM