SBLP65-1005G
BelBel
SBLP65-1005G Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SBLP65-1005G
Fabrikatzaileak / Marka: Bel
Produktuaren Deskribapena AC/DC CONVERTER 5V 60W
Fitxak: SBLP65-1005G.pdf
  • Mezua
SBLP65-1005Gren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SBLP65-1005G fabrikatzailea Bel
deskribapena AC/DC CONVERTER 5V 60W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4440 pcs Datuen fitxa SBLP65-1005G.pdf
Tentsioa - Irteera 4 - Tentsioa - Irteera 3 -
Tentsioa - Irteera 2 - Tentsioa - Irteera 1 5V
Tentsioa - isolamendua 4.242kV Tentsioa - Input 90 ~ 264 VAC
Mota Open Frame Tamaina / dimentsioa 4.00" L x 2.00" W x 1.30" H (101.6mm x 50.8mm x 33.0mm)
Series SBLP65 Energia (Watts) 60W (65W Forced Air)
Beste izenak 179-2380 Tenperatura operatiboa -10°C ~ 70°C (With Derating)
Irteera kopurua 1 Muntaketa mota Chassis Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Karga minimoa behar da Yes
Eraginkortasuna 85% Deskribapen zehatza Open Frame AC DC Converter 1 Output 5V 12A 90 ~ 264 VAC Input
Uneko - Irteera (Max) 12A Homologazioak CB, CE