PL75C-212
BelBel
PL75C-212 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PL75C-212
Fabrikatzaileak / Marka: Bel
Produktuaren Deskribapena CONN TRB PLUG STR CRIMP
Fitxak: PL75C-212.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mezua
PL75C-212ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PL75C-212 fabrikatzailea Bel
deskribapena CONN TRB PLUG STR CRIMP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2694 pcs Datuen fitxa PL75C-212.pdf
Tentsioaren balorazioa 400V Ezkutuaren amaiera Crimp
Series 70 Packaging Bulk
Beste izenak 1097-1103
PL75C212
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 165°C
Portuen kopurua 1 Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Ezaugarri muntatzea - Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Akoplatu zikloak 500 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Txertatze galera - Ingress Protection -
Barne hartzen ditu 2 pcs - 1 Connector, 1 Strain Relief inpedantzia Non-Constant
Etxebizitza kolorea Silver Maiztasuna - Geh 500MHz
Ezaugarriak Three Lug Mota atxikitzea Bayonet Lock
Kontaktua amaitzea Crimp Konektore mota Plug, Male Pin (Concentric)
Konektorearen estiloa TRB, Twinaxial/Triaxial Zentroa Harremanetarako Plateratzea Gold
Zentroa harremanetan jartzeko materiala Beryllium Copper Kableen taldea Raychem 252E0114
Gorputzaren materiala Brass Gorputzaren amaiera Nickel
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
PL75C-221
PL75C-221
fabrikatzaileak: Bel
deskribapena: CONN TRB PLUG STR CRIMP
Stockean: 2963 pcs
Deskarga: PL75C-221.pdf
RFQ
PL75-P-1.5CV
PL75-P-1.5CV
fabrikatzaileak: Hirose
deskribapena: CONN UMC PLUG STR 75OHM SOLDER