PFC375-4000FG
BelBel
Bel
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PFC375-4000FG
Fabrikatzaileak / Marka: Bel
Produktuaren Deskribapena AC/DC CONVERTER 5V 2X12V 5V 375W
Fitxak:
  • Mezua
PFC375-4000FGren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PFC375-4000FG fabrikatzailea Bel
deskribapena AC/DC CONVERTER 5V 2X12V 5V 375W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6784 pcs Datuen fitxa
Tentsioa - Irteera 4 5V Tentsioa - Irteera 3 12V
Tentsioa - Irteera 2 12V Tentsioa - Irteera 1 5V
Tentsioa - isolamendua 2.6kV Tentsioa - Input 85 ~ 264 VAC
Mota Enclosed Series PFC375
Energia (Watts) 375W Tenperatura operatiboa 0°C ~ 70°C (With Derating)
Irteera kopurua 4 Muntaketa mota Chassis Mount
Karga minimoa behar da Yes Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Ezaugarriak Adjustable Output, Load Sharing, PFC, Remote Sense, Universal Input Eraginkortasuna 68%
Deskribapen zehatza Enclosed AC DC Converter 4 Output 5V 12V 12V 5V 40A, 10A, 6A, 3A 85 ~ 264 VAC Input Uneko - Irteera (Max) 40A, 10A, 6A, 3A
Homologazioak CE eskaerak ITE (Commercial)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
PFC375-4200F
PFC375-4200F
fabrikatzaileak: Bel
deskribapena: AC/DC CNVRTR 24V 5V 2X12V 375W
Stockean: 6607 pcs
Deskarga:
RFQ
PFC375-4000G
PFC375-4000G
fabrikatzaileak: Bel
deskribapena: AC/DC CONVERTER 5V 2X12V 5V 375W
Stockean: 206 pcs
Deskarga:
RFQ
Stockean: 116 pcs
PFC375-4000
PFC375-4000