PET2000-12-074NA
BelBel
PET2000-12-074NA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PET2000-12-074NA
Fabrikatzaileak / Marka: Bel
Produktuaren Deskribapena AC/DC CONVERTER 12V
Fitxak:
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 149 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 149 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
3 pcs
5 pcs
10 pcs
  • Mezua
PET2000-12-074NAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PET2000-12-074NA fabrikatzailea Bel
deskribapena AC/DC CONVERTER 12V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 149 pcs Datuen fitxa
Tentsioa - Irteera 4 - Tentsioa - Irteera 3 -
Tentsioa - Irteera 2 - Tentsioa - Irteera 1 12V
Tentsioa - isolamendua 4.242kV Tentsioa - Input 90 ~ 140 VAC, 180 ~ 264 VAC
Mota Front End Tamaina / dimentsioa 10.43" L x 2.89" W x 1.57" H (265.0mm x 73.5mm x 40.0mm)
Series PET Energia (Watts) 2000W
Beste izenak 179-3012
PET2000-12-074NA-ND
Tenperatura operatiboa 0°C ~ 55°C
Irteera kopurua 1 Muntaketa mota Rack Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) Not Applicable Karga minimoa behar da -
Eraginkortasuna 92.8% Deskribapen zehatza Front End AC DC Converter 1 Output 12V 167A 90 ~ 140 VAC, 180 ~ 264 VAC Input
Uneko - Irteera (Max) 167A Homologazioak CB, CE