MS24266R24B61P9-LC
BelBel
Bel
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MS24266R24B61P9-LC
Fabrikatzaileak / Marka: Bel
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG HSNG MALE 61POS INLINE
Fitxak: MS24266R24B61P9-LC.pdf
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mezua
MS24266R24B61P9-LCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MS24266R24B61P9-LC fabrikatzailea Bel
deskribapena CONN PLUG HSNG MALE 61POS INLINE Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 1403 pcs Datuen fitxa MS24266R24B61P9-LC.pdf
Mota For Male Pins estali Unshielded
Shell tamaina, MIL - Shell tamaina - Txertatu 24-61
Shell Material Aluminum Shell Amaitu Anodized
Series Military, MIL-DTL-26500 Packaging Bulk
Beste izenak CMS24266R24B61P9-LC Orientazio 9
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 200°C Posizio kopurua 61 (Power)
Ohar Contacts Not Included Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Ezaugarri muntatzea - Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Txertatu materiala Epoxy, Glass Filled Ingress Protection Environment Sealed
Barne hartzen ditu - Etxebizitza kolorea Black
Ezaugarriak Coupling Nut Mota atxikitzea Bayonet Lock
Coupling Nut Diametroa 1.760" (44.70mm) Harremanetarako mota Crimp