MS24266R24B43P7
BelBel
Bel
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MS24266R24B43P7
Fabrikatzaileak / Marka: Bel
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG MALE 43POS GOLD CRIMP
Fitxak: 1.MS24266R24B43P7.pdf2.MS24266R24B43P7.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 758 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 758 pcs
  • Mezua
MS24266R24B43P7ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MS24266R24B43P7 fabrikatzailea Bel
deskribapena CONN PLUG MALE 43POS GOLD CRIMP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 758 pcs Datuen fitxa 1.MS24266R24B43P7.pdf2.MS24266R24B43P7.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Crimp
estali Unshielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 24-43 Shell Material Aluminum
Shell Amaitu Anodized Series Military, MIL-DTL-26500
Packaging Bulk Beste izenak CMS24266R24B43P7
Orientazio 7 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 200°C
Posizio kopurua 43 (Power) Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Ezaugarri muntatzea - Materialaren sueztasuna baloratzea -
Ingress Protection Environment Sealed Ezaugarriak Coupling Nut
Uneko balorazioa - Harremanetarako materiala -
Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea 50.0µin (1.27µm) Kontaktua Amaitu - Mating Gold
Konektore mota Plug, Male Pins Kolore -
Kable irekitzea 1.282" (32.56mm) Backshell materiala, Plate -
eskaerak -
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
MS24266R24B43P6
MS24266R24B43P6
fabrikatzaileak: Bel
deskribapena: CONN PLUG MALE 43POS GOLD CRIMP
Stockean: 860 pcs
Deskarga: MS24266R24B43P6.pdf
RFQ
MS24266R24B43P7-LC
MS24266R24B43P7-LC
fabrikatzaileak: Bel
deskribapena: CONN PLUG HSNG MALE 43POS INLINE