MS24266R22T55S7-LC
Cinch Connectivity SolutionsCinch Connectivity Solutions
Cinch Connectivity Solutions
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MS24266R22T55S7-LC
Fabrikatzaileak / Marka: Bel
Produktuaren Deskribapena 26500 55C 55#20 SKT PLUG
Fitxak:
1 pcs
5 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mezua
MS24266R22T55S7-LCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MS24266R22T55S7-LC fabrikatzailea Cinch Connectivity Solutions
deskribapena 26500 55C 55#20 SKT PLUG Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 1569 pcs Datuen fitxa
Wire Gauge edo Range - AWG 20 Power Usage Unshielded
Idatzi atributuak Environment Sealed Mota For Female Sockets
Zuzendaritza pilatzea Crimp Ezkutuaren amaiera Circular
Shell Material, Amaitu - Shell Amaitu Aluminum
Series Military, MIL-DTL-26500 RoHS egoera Bulk
Plug / estalkia Plug diametroa Black Beste izenak CMS24266R22T55S7-LC
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 200°C Posizio kopurua 55 (Power)
Ohar Contacts Not Included Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materialaren sueztasuna baloratzea -
Fabrikatzailearen zatia zenbakia MS24266R22T55S7-LC Diametro handiak hornituak 22-55
Txertatu materiala Aluminum, Anodized Black Barne hartzen ditu -
deskribapena 26500 55C 55#20 SKT PLUG Uneko - Max / Kontaktua Threaded
Akoplatu Nut Materiala, Plater 1.625" (41.28mm) Coupling Nut Diametroa Anodized
Harremanetarako Forma Epoxy, Glass Filled Harremanetarako materiala 7
Konektore mota Plug Housing Gorputzaren materiala -
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
MS24266R22T55SN
MS24266R22T55SN
fabrikatzaileak: Bel
deskribapena: CONN PLUG FMALE 55POS GOLD CRIMP
Stockean: 772 pcs
Deskarga: MS24266R22T55SN.pdf
RFQ
MS24266R22T55S8-LC
MS24266R22T55S8-LC
fabrikatzaileak: Cinch Connectivity Solutions
deskribapena: 26500 55C 55#20 SKT PLUG
Stockean: 1611 pcs
Deskarga:
RFQ
MS24266R22T55S7
MS24266R22T55S7
fabrikatzaileak: Bel