MS24266R22T19PY
Cinch Connectivity SolutionsCinch Connectivity Solutions
Cinch Connectivity Solutions
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MS24266R22T19PY
Fabrikatzaileak / Marka: Bel
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG MALE 19POS GOLD CRIMP
Fitxak:
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 913 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 913 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Mezua
MS24266R22T19PYren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MS24266R22T19PY fabrikatzailea Cinch Connectivity Solutions
deskribapena CONN PLUG MALE 19POS GOLD CRIMP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 913 pcs Datuen fitxa
Tentsioaren balioa - Idatzi atributuak Environment Sealed
Bukaera Crimp Shell tamaina - Txertatu (Bihurtu) Aluminum, Anodized
Shell Material, Amaitu - Series Military, MIL-DTL-26500
RoHS egoera Bulk Beste izenak CMS24266R22T19PY
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 200°C Posizio kopurua 19
Muntaketa mota Free Hanging (In-Line) Fabrikatzailearen zatia zenbakia MS24266R22T19PY
Diametro handiak hornituak 22-19 Ezaugarriak -
Zabaldutako deskribapena 19 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold deskribapena CONN PLUG MALE 19POS GOLD CRIMP