MS24266R22T12P6
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MS24266R22T12P6
Fabrikatzaileak / Marka: Bel
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG MALE 12POS GOLD CRIMP
Fitxak: MS24266R22T12P6.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 885 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 885 pcs
  • Mezua
MS24266R22T12P6ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MS24266R22T12P6 fabrikatzailea Bel
deskribapena CONN PLUG MALE 12POS GOLD CRIMP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 885 pcs Datuen fitxa MS24266R22T12P6.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Crimp
estali Unshielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 22-12 Shell Material Aluminum
Shell Amaitu Anodized Series Military, MIL-DTL-26500
Packaging Bulk Beste izenak CMS24266R22T12P6
Orientazio 6 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 200°C
Posizio kopurua 12 (Power) Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Ezaugarri muntatzea - Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Txertatu materiala Epoxy, Glass Filled Ingress Protection Environment Sealed
Ezaugarriak Coupling Nut Mota atxikitzea Threaded
Harremanetarako materiala - Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea 50.0µin (1.27µm)
Kontaktua Amaitu - Mating Gold Konektore mota Plug, Male Pins
Kolore - Kable irekitzea 1.152" (29.26mm)