MS24266R22B12PY
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MS24266R22B12PY
Fabrikatzaileak / Marka: Bel
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG MALE 12POS GOLD CRIMP
Fitxak: MS24266R22B12PY.pdf
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mezua
MS24266R22B12PYren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MS24266R22B12PY fabrikatzailea Bel
deskribapena CONN PLUG MALE 12POS GOLD CRIMP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 1020 pcs Datuen fitxa MS24266R22B12PY.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Crimp
estali Unshielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 22-12 Shell Material Aluminum
Shell Amaitu Anodized Series Military, MIL-DTL-26500
Packaging Bulk Beste izenak CMS24266R22B12PY
Orientazio Y Tenperatura operatiboa -55°C ~ 200°C
Posizio kopurua 12 (Power) Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Ezaugarri muntatzea - Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Txertatu materiala Epoxy, Glass Filled Ingress Protection Environment Sealed
Ezaugarriak Coupling Nut Mota atxikitzea Bayonet Lock
Harremanetarako materiala - Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea 50.0µin (1.27µm)
Kontaktua Amaitu - Mating Gold Konektore mota Plug, Male Pins
Kolore - Kable irekitzea 1.152" (29.26mm)
Backshell materiala, Plate - eskaerak -
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
MS24266R22B12P8
MS24266R22B12P8
fabrikatzaileak: Bel
deskribapena: CONN PLUG MALE 12POS GOLD CRIMP
Stockean: 917 pcs
Deskarga: MS24266R22B12P8.pdf
RFQ
MS24266R22B12PN-LC
MS24266R22B12PN-LC
fabrikatzaileak: Cinch Connectivity Solutions
deskribapena: 26500 12C 12#12 PIN PLUG
Stockean: 1304 pcs
Deskarga:
RFQ
MS24266R22B12PY-LC
MS24266R22B12PY-LC
fabrikatzaileak: Bel
deskribapena: CONN PLUG HSNG MALE 12POS INLINE