MS24266R20T16SN
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MS24266R20T16SN
Fabrikatzaileak / Marka: Bel
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG FMALE 16POS GOLD CRIMP
Fitxak: MS24266R20T16SN.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 933 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 933 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mezua
MS24266R20T16SNren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MS24266R20T16SN fabrikatzailea Bel
deskribapena CONN PLUG FMALE 16POS GOLD CRIMP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 933 pcs Datuen fitxa MS24266R20T16SN.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Crimp
estali Unshielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 20-16 Shell Material Aluminum
Shell Amaitu Anodized Series Military, MIL-DTL-26500
Packaging Bulk Beste izenak CMS24266R20T16SN
Orientazio N (Normal) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 200°C
Posizio kopurua 16 (Power) Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Ezaugarri muntatzea - Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Txertatu materiala Epoxy, Glass Filled Ingress Protection Environment Sealed
Ezaugarriak Coupling Nut Mota atxikitzea Threaded
Harremanetarako materiala - Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea 50.0µin (1.27µm)
Kontaktua Amaitu - Mating Gold Konektore mota Plug, Female Sockets
Kolore - Kable irekitzea 1.033" (26.24mm)