MS24266R20B25P7
BelBel
Bel
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MS24266R20B25P7
Fabrikatzaileak / Marka: Bel
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG MALE 25POS GOLD CRIMP
Fitxak: MS24266R20B25P7.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mezua
MS24266R20B25P7ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MS24266R20B25P7 fabrikatzailea Bel
deskribapena CONN PLUG MALE 25POS GOLD CRIMP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 1055 pcs Datuen fitxa MS24266R20B25P7.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Crimp
estali Unshielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 20-25 Shell Material Aluminum
Shell Amaitu Anodized Series Military, MIL-DTL-26500
Packaging Bulk Beste izenak CMS24266R20B25P7
Orientazio 7 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 200°C
Posizio kopurua 25 (Power) Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Ezaugarri muntatzea - Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Txertatu materiala Epoxy, Glass Filled Ingress Protection Environment Sealed
Ezaugarriak Coupling Nut Mota atxikitzea Bayonet Lock
Harremanetarako materiala - Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea 50.0µin (1.27µm)
Kontaktua Amaitu - Mating Gold Konektore mota Plug, Male Pins
Kolore - Kable irekitzea 1.033" (26.24mm)