MS24266R18B14S7
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MS24266R18B14S7
Fabrikatzaileak / Marka: Bel
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG FMALE 14POS GOLD CRIMP
Fitxak: MS24266R18B14S7.pdf
  • Mezua
MS24266R18B14S7ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MS24266R18B14S7 fabrikatzailea Bel
deskribapena CONN PLUG FMALE 14POS GOLD CRIMP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 1249 pcs Datuen fitxa MS24266R18B14S7.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Crimp
estali Unshielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 18-14 Shell Material Aluminum
Shell Amaitu Anodized Series Military, MIL-DTL-26500
Packaging Bulk Beste izenak CMS24266R18B14S7
Orientazio 7 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 200°C
Posizio kopurua 14 (Power) Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Ezaugarri muntatzea - Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Txertatu materiala Epoxy, Glass Filled Ingress Protection Environment Sealed
Ezaugarriak Coupling Nut Mota atxikitzea Bayonet Lock
Harremanetarako materiala - Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea 50.0µin (1.27µm)
Kontaktua Amaitu - Mating Gold Konektore mota Plug, Female Sockets
Kolore - Kable irekitzea 0.902" (22.91mm)
Backshell materiala, Plate - eskaerak -
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
MS24266R18B14PN W/BS
MS24266R18B14PN W/BS
fabrikatzaileak: Bel
deskribapena: 26500 14C 14#16 PIN PLUG
Stockean: 1165 pcs
Deskarga: MS24266R18B14PN W/BS.pdf
RFQ
MS24266R18B14PY
MS24266R18B14PY
fabrikatzaileak: Bel
deskribapena: CONN PLUG MALE 14POS GOLD CRIMP
Stockean: 1749 pcs
Deskarga: MS24266R18B14PY.pdf
RFQ
MS24266R18B14S7 W/BS
MS24266R18B14S7 W/BS
fabrikatzaileak: Cinch Connectivity Solutions
deskribapena: CONN PLUG FMALE 14POS GOLD CRIMP