MS24266R16T10P9-LC
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MS24266R16T10P9-LC
Fabrikatzaileak / Marka: Bel
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG HSNG MALE 10POS INLINE
Fitxak: MS24266R16T10P9-LC.pdf
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mezua
MS24266R16T10P9-LCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MS24266R16T10P9-LC fabrikatzailea Bel
deskribapena CONN PLUG HSNG MALE 10POS INLINE Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 2206 pcs Datuen fitxa MS24266R16T10P9-LC.pdf
Mota For Male Pins estali Unshielded
Shell tamaina, MIL - Shell tamaina - Txertatu 16-10
Shell Material Aluminum Shell Amaitu Anodized
Series Military, MIL-DTL-26500 Packaging Bulk
Beste izenak CMS24266R16T10P9-LC Orientazio 9
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 200°C Posizio kopurua 10 (Power)
Ohar Contacts Not Included Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Ezaugarri muntatzea - Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Txertatu materiala Epoxy, Glass Filled Ingress Protection Environment Sealed
Barne hartzen ditu - Etxebizitza kolorea Black
Ezaugarriak Coupling Nut Mota atxikitzea Threaded
Coupling Nut Diametroa 1.266" (32.16mm) Harremanetarako mota Crimp