MS24266R16B24SN
BelBel
Bel
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MS24266R16B24SN
Fabrikatzaileak / Marka: Bel
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG FMALE 24POS GOLD CRIMP
Fitxak: MS24266R16B24SN.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Mezua
MS24266R16B24SNren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MS24266R16B24SN fabrikatzailea Bel
deskribapena CONN PLUG FMALE 24POS GOLD CRIMP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 1466 pcs Datuen fitxa MS24266R16B24SN.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Crimp
estali Unshielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 16-24 Shell Material Aluminum
Shell Amaitu Anodized Series Military, MIL-DTL-26500
Packaging Bulk Beste izenak CMS24266R16B24SN
Orientazio N (Normal) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 200°C
Posizio kopurua 24 (Power) Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Ezaugarri muntatzea - Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Txertatu materiala Epoxy, Glass Filled Ingress Protection Environment Sealed
Ezaugarriak Coupling Nut Mota atxikitzea Bayonet Lock
Harremanetarako materiala - Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea 50.0µin (1.27µm)
Kontaktua Amaitu - Mating Gold Konektore mota Plug, Female Sockets
Kolore - Kable irekitzea 0.769" (19.53mm)
Backshell materiala, Plate - eskaerak -
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
MS24266R16T10P6
MS24266R16T10P6
fabrikatzaileak: Bel
deskribapena: CONN PLUG MALE 10POS GOLD CRIMP
Stockean: 1750 pcs
Deskarga: MS24266R16T10P6.pdf
RFQ
MS24266R16B24S9 W/BS
MS24266R16B24S9 W/BS
fabrikatzaileak: Bel
deskribapena: CONN PLUG FMALE 24POS GOLD CRIMP
Stockean: 1280 pcs
Deskarga: MS24266R16B24S9 W/BS.pdf
RFQ
MS24266R16B24S9
MS24266R16B24S9
Deskarga: MS24266R16B24S9.pdf
MS24266R16B24SN-LC
MS24266R16B24SN-LC
deskribapena: CONN PLUG HSG FMALE 24POS INLINE
Deskarga: MS24266R16B24SN-LC.pdf
MS24266R16B24SN W/BS
MS24266R16B24SN W/BS