MS24266R16B10P6
BelBel
Bel
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MS24266R16B10P6
Fabrikatzaileak / Marka: Bel
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG MALE 10POS GOLD CRIMP
Fitxak: 1.MS24266R16B10P6.pdf2.MS24266R16B10P6.pdf
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mezua
MS24266R16B10P6ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MS24266R16B10P6 fabrikatzailea Bel
deskribapena CONN PLUG MALE 10POS GOLD CRIMP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 1752 pcs Datuen fitxa 1.MS24266R16B10P6.pdf2.MS24266R16B10P6.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Crimp
estali Unshielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 16-10 Shell Material Aluminum
Shell Amaitu Anodized Series Military, MIL-DTL-26500
Packaging Bulk Beste izenak CMS24266R16B10P6
Orientazio 6 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 200°C
Posizio kopurua 10 (Power) Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Ezaugarri muntatzea - Materialaren sueztasuna baloratzea -
Ingress Protection Environment Sealed Ezaugarriak Coupling Nut
Uneko balorazioa - Harremanetarako materiala -
Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea 50.0µin (1.27µm) Kontaktua Amaitu - Mating Gold
Konektore mota Plug, Male Pins Kolore -
Kable irekitzea 0.769" (19.53mm) Backshell materiala, Plate -